ANA SAYFA Şirketimiz Ürünlerimiz Komponentler Teknik Bilgiler Servis Hizmetleri Kütüphane Montaj Referanslarımız İletişim
Makina Dairesiz Asansörler

 

Makine dairesiz asansörler özellikle daha yoğun yolcu trafiği olan; (yolcu terminalleri,çok katlı mağazalar,alışveriş merkezleri ile eğitim, kültür ve sağlık kuruluşları..vs)binalar için uygun bir çözüm oluşturmakta bununla beraber tasarımcılara,mimarlara,inşaat şirketlerine ve bina sahiplerine önemli avantajlar sağlamaktadırlar.Makine dairesine gerek duyulmaması gelir getiren bina alanını artırmakta, bunun yanı sıra ,sistemin enerji etkinliği, işletme maliyetini düşürerek yapıya ek bir değer kazandırmaktadır.Tasarımcılar ve mimarlar ise binaların üzerinde belirgin bir yapıya sahip makine dairelerinin olmamasından dolayı esnek dekorasyon olanakları bulmaktadırlar.24 kata kadar olan binalarda, 200 kg.kapasiteye ve 1.6 m/sn hıza kadar,tesis edilebilme imkanı olan makine dairesiz asansörler geleneksel motorlara göre%40’a varan enerji tasarrufu sağlamaktadırlar.Sistemin yağsız olması çevre kirliliği ve yangın tehlikesini tamamen ortadadan kaldırmaktadır.V3F kontrolü ise son derece sessiz ve konforlu bir deyir sağlarken ,düşük motor devri de sistem güvenliğini en üst düzeye çıkartmaktadır.
Makina dairesiz asansörlerimiz özellikle daha yoğun yolcutrafiği olan ve daha yüksek ticari binalarda tasarımcılar, inşaatçılar ve bina sahipleri için önemli avantajlar sağlar. 

 Makina dairesiz asansörlerimizin, 24 kata kadar olan binalarda, 2500 kg. kapasiteye ve 1.6 m/sn hıza kadar, tesis edilebilme imkanı vardır.

Yüksek kapasiteli asansörler özellikle yolcu terminalleri, çok katlı mağazalar, alışveriş merkezleri ile eğitim, kültür ve sağlık kuruluşları için uygun bir çözüm oluşturmakta. Makina dairesine gerek duymaması gelir getiren bina alanını arttırmakta, bunu yanısıra, sistemin enerji etkinliği, işletme maliyetini düşürerek ek bir değer kazandırmaktadır. Tasarımcılar ve mimarlar ise hem makina dairasinin olmaması hem de esnek dekorasyon olanakları sayesinde işlerinin kolaylaşmasından hayli memnunlar.

Geleneksel motorlara göre % 40' a varan enerji tasarrufunun yanısıra, dişli kutusunun olmaması nedeniyle yıpranma son derece az olmaktadır. Sistemin yağsız olması çevre kirliliği ve yangın tehlikesini tamamen ortadan kaldırmaktadır. V3F kontrolü ise son derece sessiz ve konforlu bir seyir sağlarken, düşük motor devri de sistemin sistemin güvenliğini en üst düzeye çıkartmaktadır

 

 

  

 

 

Makina dairesiz sistemlerin avantajları1. Makine dairesiz tasarım ile bina hacminde tasarruf.

2. Üstün kontrol teknikleri ile eşsiz duruş hassasiyeti.

3. Her çeşit binaya kolay entegrasyon.

4. Kaldırma ünitesinin üstün performansı ile sessiz ve
 
konforlu seyir.

5. Daha az kalkış akımı, daha az enerji kullanımı.

6. Hızlı ve etkin montaj.

7. Optimum performans.
 
 
 


.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.


ANA SAYFA | Şirketimiz | Ürünlerimiz | Komponentler | Teknik Bilgiler | Servis Hizmetleri | Kütüphane | Montaj Referanslarımız | | | | İletişim |Sitemizi bugün 44 kullanici ziyaret etmistir.